KORRES Athenian Grooming Kalmerende Aftershavebalsem, 125 ml

Verfrissende verzorging en een verkoelend gevoel na het scheren

Nieuw!

€ 30,49

(€ 243,92 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 125 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige huid
  • Met duizendblad & goudsbloem
  • Formule zonder parabenen

Vaak samen gekocht met KORRES Black Pepper Eau de Toilette, 50 ml

KORRES Athenian Grooming Kalmerende Aftershavebalsem, 125 ml € 30,49 (€ 243,92 / L)
KORRES Black Pepper Eau de Toilette, 50 ml € 49,49 (€ 989,80 / L)
Totaalprijs: € 79,98
Beschrijving

De Athenian Grooming Kalmerende Aftershavebalsem van KORRES is een verfrissende verzorging voor gezicht en hals na het scheren, speciaal geschikt voor de gevoelige huid. De formule zorgt voor een verzorgde uitstraling en een aangenaam huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de gevoelige huid: Uitstekend geschikt voor verzorging na het scheren.
  • Formule met plantenextracten: Bevat duizendbladextract, goudsbloemextract en provitamine B5.
  • Verfrissend effect: Laat een verkoelend en verfrist gevoel op de huid achter.
  • Zonder parabenen: Formule zonder parabenen.

Art. nr.: MUE-21013137
Inhoud: 125 ml
EAN: 5203069131264
Producentnummer: 21013137
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Athenian Grooming Kalmerende Aftershavebalsem

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder