KORRES Athenian Grooming Eau de Cologne met Vetiver en Kruidige Noten, 100 ml

Intense geurbeleving met handige pompverstuiver

Nieuw!

€ 40,49

(€ 404,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor mannen
  • Warme & kruidige geurnoten
  • Rokerig-houtachtige vetiver & aloë

Vaak samen gekocht met NIVEA MEN Fresh Active Deodorant Pump Spray, 75 ml

KORRES Athenian Grooming Eau de Cologne met Vetiver en Kruidige Noten, 100 ml € 40,49 (€ 404,90 / L)
NIVEA MEN Fresh Active Deodorant Pump Spray, 75 ml € 6,49 (€ 86,53 / L)
Totaalprijs: € 46,98
Beschrijving

De Athenian Grooming Eau de Cologne met Vetiver en Kruidige Noten van KORRES biedt mannen een intense, uitgesproken en houtachtige geurbeleving.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Kruidige geur: Biedt een compositie van warme, kruidige noten en rokerig-houtachtige vetiver.
  • Geselecteerde ingrediënten: Bevat aloë en gemberwortelextract in een vegan formule.
  • Eenvoudige toepassing: De handige pompverstuiver maakt eenvoudig doseren en aanbrengen mogelijk.

Art. nr.: MUE-21013234
Inhoud: 100 ml
EAN: 5203069131813
Producentnummer: 21013234
Merken: KORRES
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Athenian Grooming Eau de Cologne met Vetiver en Kruidige Noten