KORRES Athenian Grooming Eau de Cologne met Bergamot en Leernoten, 100 ml

Verfrissende eau de cologne voor elke dag

Nieuw!

€ 40,49

(€ 404,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor mannen
  • Citrus- & leernoten
  • Vegan formule

Vaak samen gekocht met NIVEA MEN Fresh Active Deodorant Pump Spray, 75 ml

KORRES Athenian Grooming Eau de Cologne met Bergamot en Leernoten, 100 ml € 40,49 (€ 404,90 / L)
NIVEA MEN Fresh Active Deodorant Pump Spray, 75 ml € 6,49 (€ 86,53 / L)
Totaalprijs: € 46,98
Beschrijving

De Athenian Grooming Eau de Cologne met Bergamot en Leernoten van KORRES is een verfrissende en rijke herengeur voor dagelijks gebruik.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor mannen: Biedt een uitgesproken geurkarakter voor elke dag.
  • Citrus- en leernoten: Combineert een zuiver, citrusachtig openingsakkoord met een aangenaam warme en leerachtige hartnoot.
  • Vegan formule: De formule bevat geen ingrediënten van dierlijke oorsprong.

Art. nr.: MUE-21013191
Inhoud: 100 ml
EAN: 5203069131622
Producentnummer: 21013191
Merken: KORRES
Ingrediënten (INCI)

Alcohol Denat, Aqua, Parfum, Ppg-26-Buteth-26, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Pentylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder, Achillea Millefolium Flower Extract, Bisabolol, Glycerin, Zingiber Officinale Root Extract, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Alpha-Isomethyl Ionone, Beta-Caryophyllene, Citrus Bergamia Peel Oil, Coumarin, Hexadecanolactone, Juniperus Virginiana (Cedarwood) Oil, Limonene, Linalool, Linalyl Acetate, Pinene, Pogostemon Cablin Oil, Rose Ketones

Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Athenian Grooming Eau de Cologne met Bergamot en Leernoten