KORRES Athenian Grooming 2-in-1 Shampoo en Douchegel, 250 ml

Milde 2-in-1 reiniging en verzorging voor elke dag

Nieuw!

€ 16,09

(€ 64,36 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor normaal haar & het lichaam
  • Barbershopgeur met bergamot & leer
  • Zonder siliconen & met vitamine B3

Vaak samen gekocht met NIVEA MEN Fresh Active Deodorant Pump Spray, 75 ml

KORRES Athenian Grooming 2-in-1 Shampoo en Douchegel, 250 ml € 16,09 (€ 64,36 / L)
NIVEA MEN Fresh Active Deodorant Pump Spray, 75 ml € 6,49 (€ 86,53 / L)
Totaalprijs: € 22,58
Beschrijving

De Athenian Grooming 2-in-1 Shampoo en Douchegel van KORRES reinigt haar en lichaam mild. Het product is geschikt voor normaal haar en dagelijkse verzorging en laat een verzorgd gevoel achter.

Alle highlights in één oogopslag:

  • 2-in-1 verzorging: Ontwikkeld voor gebruik op haar en lichaam.
  • Milde reiniging: Reinigt haar en huid mild bij dagelijks gebruik.
  • Siliconenvrije formule: Bevat duizendbladextract, marjoleinextract en vitamine B3.
  • Karakteristieke geur: Barbershopgeur met noten van frisse bergamot en leer.

Art. nr.: MUE-21013189
Inhoud: 250 ml
EAN: 5203069131608
Producentnummer: 21013189
Merken: KORRES
Haartype: Normaal haar
Toepassing: Verdeel het product gelijkmatig over lichaam en haar. Spoel daarna grondig uit.
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Athenian Grooming 2-in-1 Shampoo en Douchegel

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder