Jean&Len Shower Gel to Mousse BeCe, 200 ml

Milde reiniging en bescherming tegen uitdroging

Nieuw!

€ 7,09

(€ 35,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met waardevolle oliën & vitamine E
  • Bescherming tegen uitdroging

Vaak samen gekocht met Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml

Jean&Len Shower Gel to Mousse BeCe, 200 ml € 7,09 (€ 35,45 / L)
Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / L)
Totaalprijs: € 10,28
Beschrijving

De Shower Gel to Mousse BeCe van Jean&Len is een doucheschuim dat de huid tijdens het douchen verzorgt en helpt beschermen tegen uitdroging.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verzorgende oliën en vitamine E: Formule met amandel-, jojoba-, argan- en babassuolie en vitamine E.
  • Bescherming tegen uitdroging: Kan helpen de huid tegen uitdroging te beschermen.
  • Zonder toevoegingen: Samengesteld zonder parabenen, siliconen, minerale olie en vloeibare microplastics.

Art. nr.: MUE-2925000092
Inhoud: 200 ml
EAN: 4262500783241
Producentnummer: 2925000092
Merken: Jean&Len
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Shower Gel to Mousse BeCe

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder