Jean&Len Roomspray Cardamom/Tonka, 500 ml

Snelle verfrissing van de lucht in huis voor een uitnodigende sfeer

Nieuw!

€ 16,19

(€ 32,38 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Snelle opfrisser voor de lucht in huis
  • Kardemom- & tonkaboongeur
  • Zonder microplastics

Vaak samen gekocht met Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml

Jean&Len Roomspray Cardamom/Tonka, 500 ml € 16,19 (€ 32,38 / L)
Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / L)
Totaalprijs: € 19,38
Beschrijving

De Roomspray Cardamom/Tonka van Jean&Len is ideaal om de lucht in huis snel op te frissen en zorgt voor een uitnodigende sfeer.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Kruidige geurnoten: Verspreidt een zacht-kruidige, warme geur van kardemom en tonkaboon met oriëntaalse nuances.
  • Zuinig in gebruik: Eén spray is al voldoende om een aangename sfeer in de ruimte te creëren.
  • Fijne verdeling: De praktische spraykop zorgt voor een gelijkmatige verspreiding door de hele ruimte.
  • Doordachte formule: Samengesteld zonder ingrediënten van dierlijke oorsprong en zonder microplastics.

Art. nr.: MUE-2925000102
Inhoud: 500 ml
EAN: 4262500782985
Producentnummer: 2925000102
Merken: Jean&Len
Samenstelling

coumarine, [3R-(3α,3aβ,6α,7β,8aα)]-octahydro-6-methoxy-3,6,8,8-tetramethyl-1H-3a,7-methanoazuleen

Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Roomspray Cardamom/Tonka