Jean&Len Huisgeur Sea Salt & Coco, 100 ml

Tot zes weken frisse geur in een elegante glazen flacon

Nieuw!

€ 9,09

(€ 90,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor woonruimtes & thuis
  • Zeezout-, citrus- & kokosgeur
  • Aanpasbare geurintensiteit

Vaak samen gekocht met Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml

Jean&Len Huisgeur Sea Salt & Coco, 100 ml € 9,09 (€ 90,90 / L)
Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 13,68
Beschrijving

De Huisgeur Sea Salt & Coco van Jean&Len zorgt voor een langdurige geur in je woonruimtes. De geurcompositie combineert noten van zeezout, citrus en kokos.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Langdurige geur: Biedt een geurbeleving tot zes weken.
  • Regelbare intensiteit: De geurintensiteit kan via het aantal rotanstokjes individueel worden aangepast.
  • Vegan formule: Vegan samenstelling zonder toegevoegde kleurstoffen.
  • Aantrekkelijk design: Wordt geleverd in een glazen flacon met houten dop.

Art. nr.: MUE-2925000130
Inhoud: 100 ml
EAN: 4262500783852
Producentnummer: 2925000130
Merken: Jean&Len
Samenstelling

alcohol, water, geurolie

Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Huisgeur Sea Salt & Coco

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder