Jean&Len Huisgeur Cedarwood, 100 ml

Aangename geursfeer voor thuis

Nieuw!

€ 9,09

(€ 90,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Huisgeur met geurstokjes
  • Warme geur van cederhout & amber
  • Vegan formule zonder kleurstoffen

Vaak samen gekocht met Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml

Jean&Len Huisgeur Cedarwood, 100 ml € 9,09 (€ 90,90 / L)
Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 13,68
Beschrijving

De Huisgeur Cedarwood van Jean&Len verspreidt een warme geur in je woonruimtes en zorgt voor een aangename sfeer.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Houtachtige geurnoot: Combineert cederhout, amber en muskus met een frisse topnoot van bergamot en citrus.
  • Regelbare geurafgifte: De geurintensiteit kan eenvoudig worden aangepast via het aantal gebruikte rotanstokjes.
  • Langdurige geur: Biedt een geurduur van maximaal zes weken.
  • Vegan formule: De formule bevat geen kleurstoffen.
  • Hoogwaardig design: Wordt geleverd in een glazen flacon met een stijlvolle houten dop.

Art. nr.: MUE-2800609314
Inhoud: 100 ml
EAN: 4262401736926
Producentnummer: 2800609314
Merken: Jean&Len
Samenstelling

alcohol, water, geurolie

Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Huisgeur Cedarwood