Jean&Len Huisgeur Basil Mint, 100 ml

Aangename sfeer en individueel aanpasbare geurintensiteit

Nieuw!

€ 9,09

(€ 90,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Huisgeur voor thuis
  • Met citrus-, appel- & muntgeur
  • Vegan formule zonder kleurstoffen

Vaak samen gekocht met Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml

Jean&Len Huisgeur Basil Mint, 100 ml € 9,09 (€ 90,90 / L)
Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 13,68
Beschrijving

De Huisgeur Basil Mint van Jean&Len zorgt met een geurcompositie van sprankelende citrusvruchten, appel, munt en eucalyptus voor een aangename sfeer in huis.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verfrissende compositie: Combineert noten van citrusvruchten, appel, munt en eucalyptus.
  • Langdurige geurbeleving: Biedt tot zes weken lang frisheid.
  • Individuele intensiteit: De geurafgifte kan eenvoudig worden geregeld met het aantal rotanstokjes.
  • Vegan formule: Geproduceerd zonder toegevoegde kleurstoffen.

Let op bij gebruik: Plaats de meegeleverde rotanstokjes na het verwijderen van de plastic dop in de fles. Voor een gelijkmatige geurbeleving wordt aanbevolen om de stokjes af en toe om te draaien.


Art. nr.: MUE-2800609313
Inhoud: 100 ml
EAN: 4262401736902
Producentnummer: 2800609313
Merken: Jean&Len
Samenstelling

alcohol, water, geurolie

Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Huisgeur Basil Mint

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder