Jean&Len Hand Treatment Cardamom/Tonka, 75 ml

Soepel huidgevoel en dagelijkse handverzorging

Nieuw!

€ 7,09

(€ 94,53 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Zacht-kruidige geur van kardemom & tonka
  • Vegan formule zonder siliconen & parabenen

Vaak samen gekocht met Jean&Len Mango & Avocado Bodylotion, 250 ml

Jean&Len Hand Treatment Cardamom/Tonka, 75 ml € 7,09 (€ 94,53 / L)
Jean&Len Mango & Avocado Bodylotion, 250 ml € 4,59 (€ 18,36 / L)
Totaalprijs: € 11,68
Beschrijving

De Hand Treatment Cardamom/Tonka van Jean&Len is een handcrème voor elk huidtype die je handen bij dagelijks gebruik een soepel en verzorgd huidgevoel geeft.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Biedt passende verzorging voor dagelijks gebruik bij elk huidtype.
  • Verzorgende formule: Formule met oliën, panthenol, sheaboter, jojobaolie, amandelolie en allantoïne.
  • Vegan samenstelling: Formule volledig zonder siliconen en parabenen.
  • Zacht-kruidige geur: Heeft een aangename geur van kardemom en tonka.
  • Aangename textuur: Laat zich moeiteloos verdelen, trekt snel in en laat geen onaangenaam laagje achter.

Art. nr.: MUE-2800101044
Inhoud: 75 ml
EAN: 4262401730740
Producentnummer: 2800101044
Merken: Jean&Len
Toepassing: Masseer zachtjes in droge, schone handen. Herhaal indien nodig meerdere keren per dag.
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Hand Treatment Cardamom/Tonka