Jean&Len Hand & Body Cleanser Ro Gi Refill, 1,50 L

Milde lichaamsreiniging voor een verzorgd huidgevoel

Nieuw!

€ 25,49

(€ 16,99 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 1,50 L

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Milde reiniging zonder uit te drogen
  • Met aloë vera, provitamine B5 & glycerine

Vaak samen gekocht met Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml

Jean&Len Hand & Body Cleanser Ro Gi Refill, 1,50 L € 25,49 (€ 16,99 / L)
Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / L)
Totaalprijs: € 28,68
Beschrijving

De Hand & Body Cleanser Ro Gi Refill van Jean&Len reinigt handen en lichaam mild. De formule is geschikt voor elk huidtype en reinigt grondig zonder uit te drogen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Biedt een passende reiniging voor elk huidtype.
  • Milde formule: Reinigt handen en lichaam mild zonder uit te drogen.
  • Verzorgende ingrediënten: Bevat hydraterende aloë vera, provitamine B5 en glycerine.

Art. nr.: MUE-2800101059
Inhoud: 1,50 L
EAN: 4262401735417
Producentnummer: 2800101059
Merken: Jean&Len
Huidtype: Normale huid
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Hand & Body Cleanser Ro Gi Refill