Jean&Len Hand & Body Cleanser Peony/Lychee, 500 ml

Milde reiniging en verzorgd huidgevoel voor handen en lichaam

Nieuw!

€ 10,09

(€ 20,18 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 ml

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor dagelijks gebruik
  • Met pioenroos- & lycheegeur
  • Met aloë vera, provitamine B5 & glycerine

Vaak samen gekocht met Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml

Jean&Len Hand & Body Cleanser Peony/Lychee, 500 ml € 10,09 (€ 20,18 / L)
Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 14,68
Beschrijving

De Hand & Body Cleanser Peony/Lychee van Jean&Len reinigt handen en lichaam mild en is ideaal voor dagelijks gebruik. De formule geeft een verzorgd en aangenaam huidgevoel en zorgt voor een zacht-zoete geur van pioenroos en lychee.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verzorgende formule: De formule met aloë vera, provitamine B5 en glycerine zorgt voor een aangenaam huidgevoel.
  • Zonder toevoegingen: Volledig vrij van parabenen en siliconen.
  • Vegan samenstelling: Formule zonder ingrediënten van dierlijke oorsprong.
  • Eenvoudig in gebruik: De praktische pompdispenser maakt eenvoudig doseren mogelijk.

Art. nr.: MUE-2800101036
Inhoud: 500 ml
EAN: 4262401730245
Producentnummer: 2800101036
Merken: Jean&Len
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Sodium Coco­ Sulfate, Glycerin, Parfum, Cocamidopropyl Betaine, Lactic Acid, C12-13 Alkyl Lactate, Glyceryl Oleate, Sodium Chloride, Panthenol, Citric Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Dimethyl Phenetyl Acetate

Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Hand & Body Cleanser Peony/Lychee

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder