Jean&Len Hand & Body Balm Rosemary/Ginger, 500 ml

Verzorgende balsem voor handen en lichaam die snel intrekt

Nieuw!

€ 10,09

(€ 20,18 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met biologische arganolie & sheaboter
  • Geur van rozemarijn & gember

Vaak samen gekocht met Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml

Jean&Len Hand & Body Balm Rosemary/Ginger, 500 ml € 10,09 (€ 20,18 / L)
Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / L)
Totaalprijs: € 13,28
Beschrijving

De Hand & Body Balm Rosemary/Ginger van Jean&Len is een lichaamsbalsem voor handen en lichaam die geschikt is voor elk huidtype. De formule geeft een aangenaam en verzorgd huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Ook geschikt voor normale en droge huid bij vrouwen en mannen.
  • Waardevolle ingrediënten: Samengesteld met biologische arganolie, sheaboter en vitamine E.
  • Trekt snel in: Trekt snel in zonder een vettig of plakkerig laagje achter te laten.
  • Aangename geur: Biedt een geurbeleving van rozemarijn en gember.
  • Praktisch in gebruik: De pompdispenser maakt eenvoudig doseren mogelijk.

Art. nr.: MUE-2800100520
Inhoud: 500 ml
EAN: 4262401730382
Producentnummer: 2800100520
Merken: Jean&Len
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Hand & Body Balm Rosemary/Ginger

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder