Jean&Len Haartonic Rozemarijn, 75 ml

Gerichte hoofdhuidverzorging voor elke dag

Nieuw!

€ 7,09

(€ 94,53 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor fijn & dunner wordend haar
  • Formule met niacinamide & biologische rozemarijnolie
  • Verzorging direct bij de haaraanzet zonder uitspoelen

Vaak samen gekocht met Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml

Jean&Len Haartonic Rozemarijn, 75 ml € 7,09 (€ 94,53 / L)
Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 11,68
Beschrijving

De Haartonic Rozemarijn van Jean&Len verzorgt fijn en dunner wordend haar direct bij de haaraanzet en ondersteunt de verzorgde uitstraling van de hoofdhuid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Speciale verzorging: Ontwikkeld voor de behoeften van fijn en dunner wordend haar.
  • Verzorgende formule: Met niacinamide, AnaGain™, panthenol, cafeïne en biologische rozemarijnolie.
  • Minder haarbreuk: Kan bijdragen aan het gevoel van minder haarverlies door haarbreuk tijdens het kammen.
  • Nauwkeurige dosering: De applicator maakt gelijkmatig aanbrengen rechtstreeks op de hoofdhuid mogelijk.
  • Vegan formule: Zonder parabenen, siliconen, vloeibare microplastics, minerale olie, PEG en kleurstoffen.

Let op bij gebruik: Geschikt voor dagelijks gebruik op vochtig of droog haar. Met de applicator gelijkmatig op de hoofdhuid aanbrengen en niet uitspoelen.


Art. nr.: MUE-2800101131
Inhoud: 75 ml
EAN: 4262401736445
Producentnummer: 2800101131
Merken: Jean&Len
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Alcohol Denat, Niacinamide, Isomalt, Panthenol, Caffeine, Parfum[1], Limonene[1], Pisum Sativum Sprout Extract, Linalool[1], Rosmarinus Officinalis Oil[1], Denatonium Benzoate

  1. uit natuurlijke etherische oliën
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Haartonic Rozemarijn