Jean&Len Haarparfum you blossom my heart, 105 ml

Gelijkmatige geurverdeling in het haar zonder het te verzwaren

Nieuw!

€ 3,99

(€ 38,00 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 105 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor droog haar
  • Bloemige geur met biotine & panthenol
  • Vegan formule & fijne spraynevel

Vaak samen gekocht met Jean&Len Verwennende Arganolie & Vijg Crème-Olie Douchegel, 250 ml

Jean&Len Haarparfum you blossom my heart, 105 ml € 3,99 (€ 38,00 / L)
Jean&Len Verwennende Arganolie & Vijg Crème-Olie Douchegel, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / L)
Totaalprijs: € 7,18
Beschrijving

Het Haarparfum you blossom my heart van Jean&Len is een haarparfum voor droog haar dat je haar een bloemige geur geeft.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Bloemige noot: Laat een zachte en langdurige geurnoot in het haar achter.
  • Verzorgende formule: De samenstelling is verrijkt met biotine en panthenol.
  • Gelijkmatige verdeling: De fijne spraynevel wordt gelijkmatig verdeeld zonder het haar te verzwaren.
  • Vegan formule: Geproduceerd met een vegan samenstelling.
  • Eenvoudig in gebruik: De praktische spraykop maakt eenvoudig gebruik mogelijk.

Art. nr.: MUE-2900100226
Inhoud: 105 ml
EAN: 4262401739460
Producentnummer: 2900100226
Merken: Jean&Len
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Haarparfum you blossom my heart