Jean&Len Droogshampoo my sensitive secret, 200 ml

Snelle opfrisser en verzorging voor tussendoor

Nieuw!

€ 4,49

(€ 22,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige hoofdhuid
  • Snelle opfrisser voor tussendoor
  • Praktisch gebruik zonder water

Vaak samen gekocht met Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml

Jean&Len Droogshampoo my sensitive secret, 200 ml € 4,49 (€ 22,45 / L)
Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 9,08
Beschrijving

De Droogshampoo my sensitive secret van Jean&Len is een droogshampoo die speciaal is ontwikkeld voor de gevoelige hoofdhuid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de gevoelige hoofdhuid: Geschikt voor gebruik bij een gevoelige hoofdhuid.

Art. nr.: MUE-2900100218
Inhoud: 200 ml
EAN: 4262401738630
Producentnummer: 2900100218
Merken: Jean&Len
Toepassing: Breng de droogshampoo aan op de haaraanzet. Na ongeveer 2 minuten inmasseren. Ten slotte uitborstelen en stylen.
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Droogshampoo my sensitive secret

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder