Jean&Len Conditioner Rosemary & Ginger, 300 ml

Zijdezachte glans en betere doorkambaarheid zonder het haar te verzwaren

Nieuw!

€ 7,09

(€ 23,63 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor dof & droog haar
  • Kruidige geur van rozemarijn & gember
  • Betere doorkambaarheid & zijdezachte glans

Vaak samen gekocht met Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml

Jean&Len Conditioner Rosemary & Ginger, 300 ml € 7,09 (€ 23,63 / L)
Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 11,68
Beschrijving

De Conditioner Rosemary & Ginger van Jean&Len is een conditioner voor elk haartype die speciaal is afgestemd op de behoeften van dof en droog haar. De conditioner verbetert de doorkambaarheid en geeft het haar een verzorgde uitstraling en zijdezachte glans.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Zijdezachte glans: Geeft het haar een verzorgde uitstraling en soepele glans zonder het te verzwaren.
  • Verzorgende formule: Bevat plantaardige glycerine, panthenol en zwarte-haverextract voor merkbaar soepel haar.
  • Betere doorkambaarheid: Maakt het haar na het wassen gemakkelijker doorkambaar.
  • Kruidige geur: Laat een aangename geur van rozemarijn en gember achter.
  • Praktische pompdispenser: Maakt eenvoudig en gericht doseren mogelijk.

Art. nr.: MUE-2900100213
Inhoud: 300 ml
EAN: 4262401735615
Producentnummer: 2900100213
Merken: Jean&Len
Haartype: Onhandelbaar haar
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Conditioner Rosemary & Ginger

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder