Jean&Len Barrier Booster Serum, 30 ml

Intensieve bescherming en een soepel huidgevoel voor elke dag

Nieuw!

€ 13,09

(€ 436,33 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Licht serum met ceramiden
  • Vegan formule & trekt snel in

Vaak samen gekocht met Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml

Jean&Len Barrier Booster Serum, 30 ml € 13,09 (€ 436,33 / L)
Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml € 12,29 (€ 245,80 / L)
Totaalprijs: € 25,38
Beschrijving

Het Barrier Booster Serum van Jean&Len is een gezichtsserum als speciale verzorging voor elk huidtype dat voor een aangenaam, soepel huidgevoel en een verzorgde uitstraling zorgt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Ideaal voor dagelijks gebruik.
  • Verzorgend complex: Bevat 0,3% ceramidecomplex en 10% Biotics-complex in een melkachtige emulsie.
  • Aangename textuur: De lichte textuur is eenvoudig te verdelen, trekt snel in en laat geen vettig laagje achter.
  • Minimalistische formule: Vegan formule zonder geurstoffen, parabenen, siliconen, alcohol en minerale oliën.

Art. nr.: MUE-2800109234
Inhoud: 30 ml
EAN: 4262401735073
Producentnummer: 2800109234
Merken: Jean&Len
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Breng een kleine hoeveelheid van het serum aan op een schone, droge huid van het gezicht en laat het volledig intrekken. Je kunt het serum alleen of vóór jouw gebruikelijke verzorgingscrème aanbrengen.
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Barrier Booster Serum

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder