ipuro Essentials Interieurgeur Time To Be, 100 ml

Frisse citrusnoten en warm hout voor een ontspannen sfeer

Nieuw!

€ 10,09

(€ 100,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Huisparfum met geurstokjes
  • Geur van verse citrusvruchten
  • Geur van warm hout

Vaak samen gekocht met ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g

ipuro Essentials Interieurgeur Time To Be, 100 ml € 10,09 (€ 100,90 / L)
ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g € 4,09 (€ 32,72 / kg)
Totaalprijs: € 14,18
Beschrijving

De Essentials Time To Be huisparfum van ipuro is een huisparfum met geurstokjes voor je woonruimtes.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Praktisch in gebruik: Klassiek huisparfum met geurstokjes.
  • Frisse geur: Met de geur van verse citrusvruchten.
  • Warme geur: Ontwikkelt de geur van warm hout.

Art. nr.: MUE-1010065
Inhoud: 100 ml
EAN: 4070213004139
Producentnummer: 1010065
Merken: ipuro
Juridische informatie
Fabrikant: Gries Deco Company GmbH, Boschstraße 7, 63843, Niedernberg, Duitsland, www.ipuro.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ipuro Essentials Interieurgeur Time To Be

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder