ipuro Essentials Interieurgeur Sunny Beachtime Geschenkverpakking, 100 ml

Zomerse geurbeleving voor in huis

Nieuw!

€ 11,09

(€ 110,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Huisparfum met geurstokjes
  • Inclusief cadeauverpakking
  • Zomerse, maritieme geurnoot

Vaak samen gekocht met ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g

ipuro Essentials Interieurgeur Sunny Beachtime Geschenkverpakking, 100 ml € 11,09 (€ 110,90 / L)
ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g € 4,09 (€ 32,72 / kg)
Totaalprijs: € 15,18
Beschrijving

De Essentials Sunny Beachtime huisparfum geschenkverpakking van ipuro bevat een huisparfum met geurstokjes dat je ruimtes aangenaam parfumeert.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Geurstokjes: Zorgen voor een gelijkmatige verspreiding van de geur in de ruimte.
  • Zomerse geur: Geïnspireerd op zomer, zon, zee en een dag aan het strand.
  • Geschenkverpakking: Mooi verpakt en ideaal om cadeau te geven.

Art. nr.: MUE-1020017
Inhoud: 100 ml
EAN: 4070213002203
Producentnummer: 1020017
Merken: ipuro
Juridische informatie
Fabrikant: Gries Deco Company GmbH, Boschstraße 7, 63843, Niedernberg, Duitsland, www.ipuro.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ipuro Essentials Interieurgeur Sunny Beachtime Geschenkverpakking

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder