ipuro Essentials Interieurgeur Soft Vanilla, 200 ml

Aangename geur voor in huis met warme vanille- en houtnoten

Nieuw!

€ 17,19

(€ 85,95 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Huisparfum met geurstokjes
  • Zachte, warme vanillenoten
  • Met sandelhout & zoethoutnoten

Vaak samen gekocht met ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g

ipuro Essentials Interieurgeur Soft Vanilla, 200 ml € 17,19 (€ 85,95 / L)
ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g € 4,09 (€ 32,72 / kg)
Totaalprijs: € 21,28
Beschrijving

De Essentials Soft Vanilla huisparfum van ipuro is een huisparfum met geurstokjes dat je ruimtes aangenaam parfumeert.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Praktisch systeem: Huisparfum met geurstokjes voor een gelijkmatige geurverspreiding.
  • Warme geurcompositie: Bevat zachte, warme vanillenoten.
  • Elegante nuances: Gecombineerd met sandelhout en subtiele zoethoutnoten.

Art. nr.: MUE-1010015
Inhoud: 200 ml
EAN: 4070213003736
Producentnummer: 1010015
Merken: ipuro
Juridische informatie
Fabrikant: Gries Deco Company GmbH, Boschstraße 7, 63843, Niedernberg, Duitsland, www.ipuro.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ipuro Essentials Interieurgeur Soft Vanilla

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder