ipuro Essentials Interieurgeur Lime Light Geschenkverpakking, 100 ml

Sprankelende frisheid en een verkwikkende geur in huis

Nieuw!

€ 11,09

(€ 110,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Huisparfum met geurstokjes
  • Met citroengras & bloemige accenten
  • Sprankelende frisheid voor je huis

Vaak samen gekocht met ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g

ipuro Essentials Interieurgeur Lime Light Geschenkverpakking, 100 ml € 11,09 (€ 110,90 / L)
ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g € 4,09 (€ 32,72 / kg)
Totaalprijs: € 15,18
Beschrijving

De Essentials Lime Light huisparfum geschenkverpakking van ipuro bevat een huisparfum met geurstokjes dat voor een sprankelende frisheid in je ruimtes zorgt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Met geurstokjes: Zorgt voor een gelijkmatige verspreiding van de geur in de ruimte.
  • Citroengrasnoot: Combineert sprankelende frisheid met een helder geurkarakter.
  • Bloemige accenten: Zachte bloemige noten vullen de geurbeleving aan.

Art. nr.: MUE-1020012
Inhoud: 100 ml
EAN: 4070213002159
Producentnummer: 1020012
Merken: ipuro
Juridische informatie
Fabrikant: Gries Deco Company GmbH, Boschstraße 7, 63843, Niedernberg, Duitsland, www.ipuro.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ipuro Essentials Interieurgeur Lime Light Geschenkverpakking

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder