ipuro Essentials Interieurgeur Lime Light, 50 ml

Sprankelende frisheid en zachte bloemige accenten voor in huis

Nieuw!

€ 6,09

(€ 121,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Huisparfum met geurstokjes
  • Sprankelend fris citroengras
  • Zachte bloemige geuraccenten

Vaak samen gekocht met ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g

ipuro Essentials Interieurgeur Lime Light, 50 ml € 6,09 (€ 121,80 / L)
ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g € 4,09 (€ 32,72 / kg)
Totaalprijs: € 10,18
Beschrijving

De Essentials Lime Light huisparfum van ipuro is een huisparfum met geurstokjes voor je woonruimtes. De geur combineert sprankelend fris citroengras met zachte bloemige accenten.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Huisparfum met geurstokjes: Zorgt voor een continue verspreiding van de geur in je ruimtes.
  • Sprankelende geur: Geeft de ruimte de sprankelend frisse geur van citroengras.
  • Bloemige accenten: Voegt zachte bloemige geuraccenten toe.

Art. nr.: MUE-1020003
Inhoud: 50 ml
EAN: 4070213001893
Producentnummer: 1020003
Merken: ipuro
Juridische informatie
Fabrikant: Gries Deco Company GmbH, Boschstraße 7, 63843, Niedernberg, Duitsland, www.ipuro.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ipuro Essentials Interieurgeur Lime Light