ipuro Essentials Interieurgeur Lavender Touch Geschenkverpakking, 100 ml

Aangename geurcompositie voor in huis

Nieuw!

€ 11,09

(€ 110,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Huisparfum met geurstokjes
  • Lavendel- & citrusnoten
  • Geschikt als cadeauverpakking

Vaak samen gekocht met ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g

ipuro Essentials Interieurgeur Lavender Touch Geschenkverpakking, 100 ml € 11,09 (€ 110,90 / L)
ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g € 4,09 (€ 32,72 / kg)
Totaalprijs: € 15,18
Beschrijving

De Essentials Lavender Touch huisparfum geschenkverpakking van ipuro bevat een huisparfum met geurstokjes dat je woonruimtes aangenaam parfumeert.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Veelzijdige geurbeleving: Combineert lavendel, frisse noten en citrusgeuren.
  • Uitgekozen geurnoten: Verfijnd met een topnoot van lavendel en citrus, een hartnoot van bloemen, munt en lavandin en een basisnoot van musk.
  • Ideaal als cadeau: Het product wordt geleverd in een mooie geschenkverpakking.

Art. nr.: MUE-1020018
Inhoud: 100 ml
EAN: 4070213002210
Producentnummer: 1020018
Merken: ipuro
Juridische informatie
Fabrikant: Gries Deco Company GmbH, Boschstraße 7, 63843, Niedernberg, Duitsland, www.ipuro.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ipuro Essentials Interieurgeur Lavender Touch Geschenkverpakking

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder