ipuro Essentials Geurkaars Lavender Touch, 125 g

Aangename geurbeleving voor in huis

Nieuw!

€ 4,09

(€ 32,72 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 125 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Lavendel- & citrusgeur
  • Met bloemige, munt- & lavandinnoten
  • Afgerond met een basisnoot van muskus

Vaak samen gekocht met ipuro Essentials Interieurgeur Cotton Fields, 200 ml

ipuro Essentials Geurkaars Lavender Touch, 125 g € 4,09 (€ 32,72 / kg)
ipuro Essentials Interieurgeur Cotton Fields, 200 ml € 17,19 (€ 85,95 / L)
Totaalprijs: € 21,28
Beschrijving

De Essentials Lavender Touch geurkaars van ipuro creëert met haar geurcompositie van lavendel, citrus en frisse noten een aangename sfeer in je huis.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Topnoot: Lavendel en frisse citrusnoten.
  • Hartnoot: Combinatie van bloemen, munt en lavandin.
  • Basisnoot: Afgerond met musk.

Art. nr.: MUE-1010036
Inhoud: 125 g
EAN: 4070213001695
Producentnummer: 1010036
Merken: ipuro
Waarschuwingen: Laat kaarsen niet zonder toezicht branden!
Juridische informatie
Fabrikant: Gries Deco Company GmbH, Boschstraße 7, 63843, Niedernberg, Duitsland, www.ipuro.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ipuro Essentials Geurkaars Lavender Touch