ipuro Essentials Geurkaars Cedar Wood, 125 g

Aangename geurbeleving voor in huis

Nieuw!

€ 4,09

(€ 32,72 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 125 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Warme & kruidige geur
  • Houtachtige, fruitige & bloemige noten
  • Met cederhout, sandelhout & vanille

Vaak samen gekocht met ipuro Essentials Interieurgeur Cotton Fields, 200 ml

ipuro Essentials Geurkaars Cedar Wood, 125 g € 4,09 (€ 32,72 / kg)
ipuro Essentials Interieurgeur Cotton Fields, 200 ml € 17,19 (€ 85,95 / L)
Totaalprijs: € 21,28
Beschrijving

De Essentials Cedar Wood geurkaars van ipuro verspreidt een warme en kruidige geur in je huis.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Houtachtige geurcompositie: Combineert houtachtige noten met fruitige en bloemige nuances.
  • Fruitige topnoot: Opent met noten van sinaasappel en citroen.
  • Kruidige hartnoot: Verspreidt de geur van cederhout, rozemarijn en ylang-ylang.
  • Warme basisnoot: Rondt de geurbeleving af met sandelhout, vanille en ebbenhout.

Art. nr.: MUE-1010031
Inhoud: 125 g
EAN: 4070213001640
Producentnummer: 1010031
Merken: ipuro
Waarschuwingen: Laat kaarsen niet zonder toezicht branden!
Juridische informatie
Fabrikant: Gries Deco Company GmbH, Boschstraße 7, 63843, Niedernberg, Duitsland, www.ipuro.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ipuro Essentials Geurkaars Cedar Wood

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder