Gillette Sensitive Scheerschuim XXL, 400 ml

Grondig scheren en bescherming tegen huidirritatie

Nieuw!

€ 4,09

(€ 10,23 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 400 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige huid
  • Subtiele, mannelijke geur
  • Mesje glijdt soepel

Vaak samen gekocht met Gillette SkinGuard Sensitive Scheermesjes, 4 stuks

Gillette Sensitive Scheerschuim XXL, 400 ml € 4,09 (€ 10,23 / L)
Gillette SkinGuard Sensitive Scheermesjes, 4 stuks € 20,49 (€ 5,12 / st.)
Totaalprijs: € 24,58
Beschrijving

Het Sensitive Scheerschuim XXL van Gillette is speciaal afgestemd op de behoeften van de gevoelige huid en bereidt deze optimaal voor op het scheren. Het zorgt voor een grondige en aangename scheerbeurt en laat een subtiele, mannelijke geur achter.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de gevoelige huid: Speciaal afgestemd om het risico op snijwondjes en een branderig gevoel te verminderen.
  • Soepel glijden: Helpt het mesje gemakkelijk te glijden en vermindert zo trekken en haperen.
  • Zacht voor de huid: Helpt het gevoel van huidirritatie tijdens het scheren te verminderen.
  • Eenvoudig in gebruik: Het schuim is moeiteloos op de huid aan te brengen.

Art. nr.: MUE-16497084
Inhoud: 400 ml
EAN: 8700216497084
Producentnummer: 16497084
Merken: Gillette
Toepassing: Bevochtig eerst de huid met water. Verdeel vervolgens een kleine hoeveelheid van het product op de huid. Spoel resten grondig af na het scheren.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Gillette Sensitive Scheerschuim XXL