Gillette MACH3 Scheergel Extra Comfort, 240 ml

Soepel glijden en een aangenaam huidgevoel tijdens het scheren

Nieuw!

€ 4,09

(€ 17,04 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 240 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor een grondige scheerbeurt
  • Met verkoelende menthol
  • Rijk schuim & soepel glijden

Vaak samen gekocht met Gillette SkinGuard Sensitive Scheermesjes, 4 stuks

Gillette MACH3 Scheergel Extra Comfort, 240 ml € 4,09 (€ 17,04 / L)
Gillette SkinGuard Sensitive Scheermesjes, 4 stuks € 20,49 (€ 5,12 / st.)
Totaalprijs: € 24,58
Beschrijving

De MACH3 Scheergel Extra Comfort van Gillette bereidt de huid optimaal voor op het scheren en zorgt voor een aangenaam huidgevoel. De formule is eenvoudig te verdelen en maakt de baardharen zachter om een grondige scheerbeurt te ondersteunen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Soepel glijden: Vormt rijk schuim dat het scheermes helpt glijden en het scheren vergemakkelijkt.
  • Verfrissend gevoel: Bevat verkoelende menthol voor een koel gevoel op de huid tijdens het scheren.
  • Verzorgende formule: Met glycerine en palmitinezuur om de baardharen te hydrateren.
  • Optimale afstemming: Speciaal ontwikkeld voor gebruik met Gillette MACH3-scheermessen.

Art. nr.: MUE-16026772
Inhoud: 240 ml
EAN: 8700216026772
Producentnummer: 16026772
Merken: Gillette
Toepassing: Bevochtig eerst de huid met water. Verdeel vervolgens een kleine hoeveelheid van het product op de huid. Spoel resten grondig af na het scheren.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Glycerin, Palmitic Acid, Triethanolamine, Isopentane, Glyceryl Oleate, Stearic Acid, Isobutan, Sorbit, Hydroxyethyl Cellulose, Parfum, Peg-45m, Menthol, Silicia, Tocopherol (Vitamin E), Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, CI 42053, CI 42090

Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Gillette MACH3 Scheergel Extra Comfort