GARNIER Vitamine C Wonder Tint All-In-1 Getinte Fluid SPF50+ Licht, 40 ml

Egale teint en hoge zonbescherming voor elke dag

Nieuw!

€ 14,59

(€ 364,75 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 40 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met glycerine, niacinamide & vitamine C
  • SPF 50+ bescherming tegen UVA- & UVB-stralen

Vaak samen gekocht met GARNIER SkinActive Vitamin C Glow Booster Serum Cream, 50 ml

GARNIER Vitamine C Wonder Tint All-In-1 Getinte Fluid SPF50+ Licht, 40 ml € 14,59 (€ 364,75 / L)
GARNIER SkinActive Vitamin C Glow Booster Serum Cream, 50 ml € 12,29 (€ 245,80 / L)
Totaalprijs: € 26,88
Beschrijving

De Vitamine C Wonder Tint All-In-1 Getinte Fluid SPF50+ Licht van GARNIER is een getinte dagverzorging voor elk huidtype die zorgt voor een stralende en egale teint.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Egale teint: Egaliseert de huidskleur direct en biedt een lichte tot medium dekking.
  • Verzorgende formule: Bevat 5% glycerine, niacinamide en vitamine C en hydrateert de huid.
  • Hoge zonbescherming: SPF 50+ met zeer hoge UVA- en UVB-bescherming helpt hyperpigmentatie door de zon te voorkomen.
  • Lichte textuur: Ultralichte en frisse fluid die niet vet of plakkerig aanvoelt.
  • Breed toepasbaar: Geschikt voor elk huidtype, ook voor de gevoelige huid.

Art. nr.: MUE-C7212900
Inhoud: 40 ml
EAN: 3600542658317
Producentnummer: C7212900
Merken: GARNIER
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Alcohol Denat, CI 77891 (Titanium Dioxid), Diisopropyl Sebacate, Dicaprylyl Carbonate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Isopropyl Myristate, Glycerin, Niacinamide, Silicia, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Potassium Cetyl Phosphate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Cera, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, CI 77492 (Iron Oxide), CI 77491 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide), Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Glucoside, Hydroxyacetophenone, Phenoxyethanol, Stearic Acid, Peg-100 Stearate, Triethanolamine, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Palmitic Acid, Silica Silylate, Synthetic Fluorphlogopite, Xanthan Gum, Tin Oxide, Capryloyl Salicylic Acid, Perlite, Acrylates C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Myristic Acid, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Glyceryl Stearate, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Vitamine C Wonder Tint All-In-1 Getinte Fluid SPF50+ Licht