GARNIER SkinActive Dagelijkse Glowy UV Fluid SPF50+ met Vitamine C, 40 ml

Zeer hoge zonbescherming voor een stralende en egale teint

Nieuw!

€ 13,09

(€ 327,25 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 40 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Zeer hoge bescherming SPF 50+
  • Ultralichte & getinte textuur

Vaak samen gekocht met GARNIER Hyaluron Barrier Repair Gelcrème Nachtverzorging, 50 ml

GARNIER SkinActive Dagelijkse Glowy UV Fluid SPF50+ met Vitamine C, 40 ml € 13,09 (€ 327,25 / L)
GARNIER Hyaluron Barrier Repair Gelcrème Nachtverzorging, 50 ml € 9,09 (€ 181,80 / L)
Totaalprijs: € 22,18
Beschrijving

De SkinActive Dagelijkse Glowy UV Fluid SPF50+ met Vitamine C van GARNIER is een getinte gezichtsverzorging voor elk huidtype die zeer hoge zonbescherming combineert met een stralende finish. De ultralichte, niet-vette formule trekt snel in zonder te plakken en is een ideale basis voor dagelijkse make-up.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Zeer hoge zonbescherming: Beschermt de huid dankzij SPF 50+ tegen UVB-, UVA- en lange UVA-stralen.
  • Direct glow-effect: De formule met vitamine C-derivaat en minerale pigmenten past zich aan de huidskleur aan en laat de teint er fris uitzien.
  • Egalere huid: Draagt bij regelmatig gebruik bij aan een egalere teint en kan de zichtbaarheid van donkere vlekken verminderen.
  • Aangename textuur: Laat zich gemakkelijk aanbrengen, trekt snel in en laat geen resten op de huid achter.

Art. nr.: MUE-C6997500
Inhoud: 40 ml
EAN: 3600542573061
Producentnummer: C6997500
Merken: GARNIER
Toepassing: 's Ochtends op de gereinigde gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Isopropyl Palmitate, Alcohol Denat, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Glycerin, Propandiol, Dicaprylyl Ether, Niacinamide, CI 77891 (Titanium Dioxid), Oxidized Starch Acetate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Cera, C12-22 Alkyl Acrylate/Hydroxyethylacrylate Copolymer, Acrylates Copolymer, Acrylates C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ascorbyl Glucoside, Caprylyl Glycol, Carvone, Chlorphenesin, CI 77491 (Iron Oxide), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide), Citral, Citrus Aurantium Peel Oil, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Citrus Lemon Peel Oil, Drometrizole Trisiloxane, Geraniol, Hydroxyacetophenone, Limonene, Linalool, Linalyl Acetate, Mica, Parfum, Pinene, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Tin Oxide, Tocopherol (Vitamin E), Triethanolamine, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Xanthan Gum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER SkinActive Dagelijkse Glowy UV Fluid SPF50+ met Vitamine C