GARNIER Loving Blends Rice Water Infusion & Zetmeel 1-Minuut Haarmasker, 340 ml

Snelle haarverzorging voor soepel haar en glans zonder het te verzwaren

Nieuw!

€ 5,49

(€ 16,15 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 340 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor droog & lang haar
  • Met rijstwater & zetmeel
  • Inwerktijd van 1 minuut

Vaak samen gekocht met GARNIER Loving Blends Avocado-Olie & Karitéboter Conditioner, 250 ml

GARNIER Loving Blends Rice Water Infusion & Zetmeel 1-Minuut Haarmasker, 340 ml € 5,49 (€ 16,15 / L)
GARNIER Loving Blends Avocado-Olie & Karitéboter Conditioner, 250 ml € 3,99 (€ 15,96 / L)
Totaalprijs: € 9,48
Beschrijving

Het Loving Blends 1-Minuut Haarmasker Rice Water Infusion & Zetmeel van GARNIER is een verzorgend haarmasker voor droog, halflang tot lang haar. De formule met rijstwater en zetmeel zorgt voor een verzorgde uitstraling en een soepel gevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor droog en lang haar: Speciaal afgestemd op de behoeften van droog, halflang tot lang haar.
  • Verzorgende formule: Bevat rijstwater en zetmeel voor soepel haar en glans zonder het te verzwaren.
  • Vegan formule: Gemaakt zonder ingrediënten van dierlijke oorsprong.
  • Romige textuur: Laat zich gemakkelijk over het haar verdelen.

Toepassing: Na het wassen op nat haar aanbrengen, zacht inmasseren, 1 minuut laten inwerken en grondig uitspoelen.


Art. nr.: MUE-C6985300
Inhoud: 340 ml
EAN: 3600542571586
Producentnummer: C6985300
Merken: GARNIER
Haartype: Droog haar
Toepassing: Werk het masker voorzichtig in vochtig haar. Na een paar minuten intrekken kun je het masker grondig uitwassen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Loving Blends Rice Water Infusion & Zetmeel 1-Minuut Haarmasker