GARNIER Hyaluron Barrier Repair Kalmerende Crème, 50 ml

Soepel huidgevoel en bescherming tegen uitdroging

Nieuw!

€ 9,09

(€ 181,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige huid
  • Lichte textuur met sheaboter
  • Ondersteunt de huidbarrière

Vaak samen gekocht met GARNIER SkinActive Vitamin C Glow Booster Serum Cream, 50 ml

GARNIER Hyaluron Barrier Repair Kalmerende Crème, 50 ml € 9,09 (€ 181,80 / L)
GARNIER SkinActive Vitamin C Glow Booster Serum Cream, 50 ml € 12,29 (€ 245,80 / L)
Totaalprijs: € 21,38
Beschrijving

De Hyaluron Barrier Repair Kalmerende Crème van GARNIER is een 24-uursverzorging voor de gevoelige huid die de huidbarrière ondersteunt en bijdraagt aan een verzorgde uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verzorgende formule: Bevat hyaluronzuur, aloë vera en glycerine.
  • Soepel huidgevoel: De formule met 15% sheaboter beschermt de huid tegen uitdroging.
  • Lichte textuur: Trekt snel in en laat zich gemakkelijk over het gezicht verdelen.

Toepassing: Dagelijks 's ochtends en 's avonds op het gezicht aanbrengen.


Art. nr.: MUE-C7161100
Inhoud: 50 ml
EAN: 3600542642897
Producentnummer: C7161100
Merken: GARNIER
Toepassing: 's Ochtends en 's avonds aanbrengen op een schone, droge huid en zacht inmasseren.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Dicaprylyl Ether, Alcohol Denat, Glyceryl Stearate Se, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Zea Mays Starch, Stearyl Alcohol, Glycerin Soja Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder, Vitis Vinifera Fruit Water, Stearic Acid, Carbomer, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxyde, Sodium Phytate, Myristic Acid, Palmitic Acid, Alcohol, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Tocopherol (Vitamin E), Salicylic Acid, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Hyaluron Barrier Repair Kalmerende Crème

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder