GARNIER Fructis Krullenmethode Flexi Hold, 370 ml

Langdurige hydratatie en flexibele hold

Nieuw!

€ 7,39

(€ 19,97 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 370 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle krultypes & haarlengtes
  • Definieert krullen & biedt flexibele hold
  • Zonder siliconen & plakt niet

Vaak samen gekocht met GARNIER Loving Blends Kokosmelk & Macademia Shampoo, 300 ml

GARNIER Fructis Krullenmethode Flexi Hold, 370 ml € 7,39 (€ 19,97 / L)
GARNIER Loving Blends Kokosmelk & Macademia Shampoo, 300 ml € 3,99 (€ 13,30 / L)
Totaalprijs: € 11,38
Beschrijving

De Fructis Krullenmethode Flexi Hold van GARNIER is een hydraterende haargel voor alle krultypes en haarlengtes die krullen definieert en flexibele hold geeft.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Langdurige hydratatie: Hydrateert je krullen tot 100 uur.
  • Flexibele hold: Biedt langdurige definitie en helpt het kapsel bestand te houden tegen luchtvochtigheid.
  • Verzorgend complex: Bevat een 7% hydratatiecomplex met hyaluron en Liquid Styling Tech.
  • Aangenaam haargevoel: Laat geen resten achter, plakt niet en geeft geen vettig haargevoel.
  • Zonder siliconen en Pillow-Proof: De formule bevat geen siliconen.

Art. nr.: MUE-C7201400
Inhoud: 370 ml
EAN: 3600542657143
Producentnummer: C7201400
Merken: GARNIER
Haartype: Krullend haar
Toepassing: Wrijf een kleine hoeveelheid in de handpalmen en werk in het haar.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Fructis Krullenmethode Flexi Hold

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder