Durance L'Ome Eleganter Safran Eau de Toilette, 100 ml

Karaktervolle geur voor een diep, omhullend moment

Nieuw!

€ 42,49

(€ 424,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Houtachtig-kruidige compositie
  • Elegante leeraccenten & warme houtsoorten
  • Intense & stralende geur

Vaak samen gekocht met Durance Les Eternelles Eau de Parfum 'Coton Musc', 50 ml

Durance L'Ome Eleganter Safran Eau de Toilette, 100 ml € 42,49 (€ 424,90 / L)
Durance Les Eternelles Eau de Parfum 'Coton Musc', 50 ml € 47,49 (€ 949,80 / L)
Totaalprijs: € 89,98
Beschrijving

De L'Ome Eau de Toilette van Durance is een karaktervolle, intense geur voor een elegante uitstraling.

Producthighlights in één oogopslag:

  • Houtachtig-kruidige compositie: Biedt een diepe, omhullende geurbeleving.
  • Warme houtsoorten: Zorgen voor een stralende en karaktervolle uitstraling.
  • Elegante leeraccenten: Geven de geurcreatie een bijzondere touch.

Art. nr.: MUE-62122
Inhoud: 100 ml
EAN: 3287570621225
Producentnummer: 62122
Merken: Durance
Juridische informatie
Fabrikant: Durance Deutschland FBB Interieurs GmbH, Carl-Zeiss-Str. 3, 63755 , Alzenau, Frankrijk, www.durance.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Durance L'Ome Eleganter Safran Eau de Toilette

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder