Durance Les Eternelles Zeep Sensueel Monoi, 125 g

Zachte lichaamsreiniging met heerlijk geurende schuim

Nieuw!

€ 6,99

(€ 55,92 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 125 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Exotische, zonnige bloemennoten
  • Rijk schuim & zoete amandelolie

Vaak samen gekocht met Durance Les Eternelles Douchegel 'Bergamote Radieuse', 200 ml

Durance Les Eternelles Zeep Sensueel Monoi, 125 g € 6,99 (€ 55,92 / kg)
Durance Les Eternelles Douchegel 'Bergamote Radieuse', 200 ml € 9,99 (€ 49,95 / L)
Totaalprijs: € 16,98
Beschrijving

De Les Eternelles Zeep Sensueel Monoi van Durance is een zeep voor de dagelijkse reiniging. De zeep zorgt voor een aangenaam huidgevoel en een verfijnde geurbeleving.

Producthighlights in één oogopslag:

  • Zonnige geur: overtuigt met exotische, zonnige bloemennoten.
  • Zacht schuim: vormt een rijk schuim met een subtiele geur.
  • Met zoete amandelolie: de formule is bovendien verrijkt met zoete amandelolie.

Art. nr.: MUE-7473
Inhoud: 125 g
EAN: 3287570074731
Producentnummer: 7473
Merken: Durance
Huidtype: Elk huidtype
Juridische informatie
Fabrikant: Durance Deutschland FBB Interieurs GmbH, Carl-Zeiss-Str. 3, 63755 , Alzenau, Frankrijk, www.durance.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Durance Les Eternelles Zeep Sensueel Monoi

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder