Durance Geurstokjes Serenity, 95 ml

Aangename kamergeur voor een ontspannen sfeer

Nieuw!

€ 27,49

(€ 289,37 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 95 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor woon- & slaapkamers
  • Met oranjebloesem, lindebloesem & honing
  • Continue geurverspreiding via stokjes

Vaak samen gekocht met Yankee Candle Home Inspiration Jar Vanilla Frosting Geurkaars, Large (538 g)

Durance Geurstokjes Serenity, 95 ml € 27,49 (€ 289,37 / L)
Yankee Candle Home Inspiration Jar Vanilla Frosting Geurkaars, Large (538 g) € 20,49 (€ 38,09 / kg)
Totaalprijs: € 47,98
Beschrijving

De Geurstokjes Serenity van Durance is een geurdiffuser met geurstokjes voor een aangename geur in huis.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Fijne geurnoten: Combineert noten van oranjebloesem, lindebloesem en lichte honing met etherische petitgrainolie.
  • Gepatenteerde technologie: Gebaseerd op een speciale technologie ter ondersteuning van de slaapkwaliteit.
  • Gelijkmatige verspreiding: Zorgt via rotanstokjes voor koudeverspreiding en een geurduur van ca. 4 weken.

Gebruiksaanwijzing: Draai de stokjes regelmatig om om de geurverspreiding opnieuw te activeren.


Art. nr.: MUE-184500
Inhoud: 95 ml
EAN: 3287571845002
Producentnummer: 184500
Merken: Durance
Juridische informatie
Fabrikant: Durance Deutschland FBB Interieurs GmbH, Carl-Zeiss-Str. 3, 63755 , Alzenau, Frankrijk, www.durance.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Durance Geurstokjes Serenity