Duchesse Vroege Zwangerschapstest, 2 stuks

Snel zekerheid met eenvoudig gebruik

Nieuw!

€ 10,59

(€ 5,30 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 2 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Te gebruiken vanaf 4 dagen voor de verwachte menstruatie
  • Meer dan 99% betrouwbaarheid
  • Resultaat in slechts 3 minuten

Vaak samen gekocht met Duchesse Ovulatietest, 10 stuks

Duchesse Vroege Zwangerschapstest, 2 stuks € 10,59 (€ 5,30 / st.)
Duchesse Ovulatietest, 10 stuks € 15,09 (€ 1,51 / st.)
Totaalprijs: € 25,68
Beschrijving

De Vroege Zwangerschapstest van LaVita GmbH kan al vroeg worden gebruikt om snel zekerheid te krijgen. De test geeft al vóór de verwachte menstruatie een betrouwbaar resultaat.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Vroeg te gebruiken: Kan al tot 4 dagen vóór de verwachte menstruatie worden gebruikt.
  • Hoge betrouwbaarheid: Biedt een resultaat met een betrouwbaarheid van meer dan 99%.
  • Snel resultaat: Het duidelijke resultaat is binnen slechts 3 minuten zichtbaar.
  • Eenvoudig in gebruik: De teststaaf maakt de test eenvoudig uit te voeren en het resultaat gemakkelijk af te lezen.

Toepassing: Houd de testtip 10 seconden rechtstreeks in de urinestraal of dompel hem in een urinemonster.


Art. nr.: MUE-DU-854-2
Inhoud: 2 stuks
EAN: 2200293088114
Producentnummer: DU-854-2
Merken: Duchesse
Medizinprodukt: Dit artikel is een medisch hulpmiddel. Lees vóór gebruik de gebruiksaanwijzing en de informatie op de verpakking zorgvuldig door. Raadpleeg zo nodig een deskundige, zoals een arts of apotheker.
Juridische informatie
Fabrikant: LaVita GmbH, Alt Praunheim 46D, 60488, Frankfurt am Main, Duitsland, www.lavita-e.com/impressum

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Duchesse Vroege Zwangerschapstest