Duchesse Parfumvrije Intieme Waslotion, 500 ml

Zachte en milde reiniging voor de intieme zone

Nieuw!

€ 2,99

(€ 5,98 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met melkzuur & cranberry-extract
  • Zonder parfum, alcohol & kleurstoffen

Vaak samen gekocht met Plantur Plantur 39 Color Blond Fyto-Cafeïne Shampoo, 250 ml

Duchesse Parfumvrije Intieme Waslotion, 500 ml € 2,99 (€ 5,98 / L)
Plantur Plantur 39 Color Blond Fyto-Cafeïne Shampoo, 250 ml € 15,99 (€ 63,96 / L)
Totaalprijs: € 18,98
Beschrijving

De Parfumvrije Intieme Waslotion van DUCHESSE reinigt de vrouwelijke intieme zone bijzonder mild en zacht. De zeepvrije formule is geschikt voor dagelijks gebruik bij elk huidtype.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Zachte formule: Zeepvrije reiniging zonder parfum, alcohol en kleurstoffen.
  • Afgestemde ingrediënten: Formule met melkzuur en cranberry-extract ondersteunt de intieme flora.
  • Optimale waarde: Precies afgestemd op de fysiologische pH-waarde van de intieme zone.
  • Navulverpakking: De navulzak zorgt voor minder verpakkingsafval dan conventionele flessen.

Art. nr.: MUE-5110
Inhoud: 500 ml
EAN: 2200295537160
Producentnummer: 5110
Merken: Duchesse
Huidtype: Elk huidtype
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Xanthan Gum, Lactic Acid, Disodium Coco-Glucoside Citrate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Vaccinium Oxycoccos Fruit Extract

Juridische informatie
Fabrikant: Heinrich Hagner GmbH & Co, Farinastraße 1-9, 72250, Freudenstadt, Duitsland, chh-cosmetic.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Duchesse Parfumvrije Intieme Waslotion

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder