Duchesse Intieme Waslotion Sensitive, 300 ml

Milde en zachte reiniging voor elke dag

Nieuw!

€ 1,99

(€ 6,63 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige huid
  • Zonder parfumstoffen & kleurstoffen
  • Zachte waslotion

Vaak samen gekocht met Plantur Plantur 39 Color Blond Fyto-Cafeïne Shampoo, 250 ml

Duchesse Intieme Waslotion Sensitive, 300 ml € 1,99 (€ 6,63 / L)
Plantur Plantur 39 Color Blond Fyto-Cafeïne Shampoo, 250 ml € 15,99 (€ 63,96 / L)
Totaalprijs: € 17,98
Beschrijving

De Intieme Waslotion Sensitive is een kernzeep voor een zachte reiniging. De neutrale formule bevat geen parfumstoffen of kleurstoffen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Formule voor de gevoelige huid: Speciaal ontwikkeld voor een milde en zachte reiniging.
  • Zonder parfumstoffen: Bevat geen toegevoegde parfumstoffen.
  • Zonder kleurstoffen: Bevat geen toegevoegde kleurstoffen.

Art. nr.: MUE-5123
Inhoud: 300 ml
EAN: 4068829051203
Producentnummer: 5123
Merken: Duchesse
Huidtype: Gevoelige huid
Juridische informatie
Fabrikant: Heinrich Hagner GmbH & Co, Farinastraße 1-9, 72250, Freudenstadt, Duitsland, chh-cosmetic.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Duchesse Intieme Waslotion Sensitive