Duchesse Barrière- & Verzorgingscrème, 100 ml

Betrouwbare huidbescherming en verzorging voor belaste huidzones

Nieuw!

€ 5,59

(€ 55,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor belaste & geïrriteerde huid
  • Ondersteunt het herstel
  • Zonder parfum & kleurstoffen

Vaak samen gekocht met Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml

Duchesse Barrière- & Verzorgingscrème, 100 ml € 5,59 (€ 55,90 / L)
Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / L)
Totaalprijs: € 8,78
Beschrijving

De Barrière- & Verzorgingscrème van Dr. Schumacher is een huidbeschermingscrème voor belaste en geïrriteerde huidzones. De formule ondersteunt het herstel en de barrièrefunctie van de huid en beschermt tegen invloeden van buitenaf.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verzorging & bescherming: Vormt een beschermend laagje op de huid en heeft een terugvettende werking.
  • Geselecteerde ingrediënten: Bevat zink, allantoïne, glycerine, bijenwas en sheaboter.
  • Zonder toevoegingen: Zonder parfum en kleurstoffen.
  • Speciale toepassing: Geschikt voor de preventie van decubitus.

Toepassing: Meerdere keren per dag op de gereinigde huidzones aanbrengen.


Art. nr.: MUE-MU-627-001
Inhoud: 100 ml
EAN: 2200293186438
Producentnummer: MU-627-001
Merken: Duchesse
Huidtype: Geïrriteerde huid
Juridische informatie
Fabrikant: Dr. Schumacher GmbH, Am Roggenfeld 3, 34323 , Malsfeld, Duitsland, www.schumacher-online.com/de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Duchesse Barrière- & Verzorgingscrème

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder