Dr. Bronner's Magic Bar Soap Eucalyptus, 140 g

Milde zeep met etherische eucalyptusolie

Nieuw!

€ 6,39

(€ 45,64 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 140 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle huid- en haartypen
  • Mild schuimend
  • Gemaakt met kostbare biologische plantaardige oliën

Vaak samen gekocht met Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Eucalyptus, 140 g € 6,39 (€ 45,64 / kg)
Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml € 11,09 (€ 27,73 / L)
Totaalprijs: € 17,48
Beschrijving

Wassen met deze zeep is niet zomaar een wasbeurt – het is eerder een wellnessbehandeling. Dankzij de kenmerkende eucalyptusgeur omhult het zowel lichaam als geest met een frisse, verhelderende geur, terwijl de huid zacht wordt gereinigd.

Toepassing: Laat de zeep met een beetje water zachtjes schuimen en verdeel deze gelijkmatig over de huid.

Art. nr.: XDK-DRBE-OBEU05-EUR
Inhoud: 140 g
EAN: 018787231203
Merken: Dr. Bronner's
Huidtype: Elk huidtype
Geur: eucalyptus
Haartype: Elk haartype
Producteigenschappen: Vegan
Vrij van: Plastic
Certificaten: NaTrue, BDIH, Vegan
Algemene Informatie: Vermijd contact met de ogen. Bij contact met de ogen grondig uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Sodium Cocoate[1], Sodium Palmate[1], Aqua, Glycerin[2], Eucalyptus Globulus Oil[2], Sodium Olivate[1], Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil[3], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Wax[2], Maris Sal, Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Alpha-Terpinene, Limonene, Pinene, Terpineol

  1. afkomstig uit gecontroleerde biologische teelt, Fair Trade-gecertificeerd en Regenerative Organic Certified®
  2. uit gecontroleerde biologische teelt
  3. afkomstig uit gecontroleerde biologische teelt en Regenerative Organic Certified®
Juridische informatie
Gemachtigde die optreedt als EU-verantwoordelijke: Dr. Bronner's Europe GmbH, Judenberg 2, 88471, Laupheim, Duitsland, contact@drbronner.eu

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dr. Bronner's Magic Bar Soap Eucalyptus