Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender, 100 ml

Zeer milde en veelzijdige vloeibare zeep met een heerlijke geur

Nieuw!

€ 7,59

(€ 75,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle huidtypen
  • Drievoudig geconcentreerd
  • Voor gezicht, lichaam, haar en meer
  • Met zorgvuldig geselecteerde biologische oliën

Vaak samen gekocht met Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender, 100 ml € 7,59 (€ 75,90 / L)
Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml € 11,09 (€ 27,73 / L)
Totaalprijs: € 18,68
Beschrijving

Heerlijk ontspannen met de geur van lavendel... De lavendelgeur van deze bijzondere, 3-voudig geconcentreerde vloeibare zeep is heerlijk aangenaam. Zowel de etherische oliën als de verzorgende plantaardige oliën zijn afkomstig uit de biologische landbouw en weerspiegelen de hoge kwaliteit van het merk. Dat maakt de 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender tot een heerlijk geurende en milde allrounder voor thuis en onderweg.

Toepassing: Doe 2–3 druppels in je hand, laat licht opschuimen, geniet van het zachte schuim en spoel vervolgens grondig af.

Art. nr.: XDK-DRBE-OL03LA-EUR
Inhoud: 100 ml
EAN: 018787100011
Merken: Dr. Bronner's
Huidtype: Elk huidtype
Geur: lavendel
Producteigenschappen: Vegan
Certificaten: NaTrue, BDIH, Vegan
Algemene Informatie: Vermijd contact met de ogen. Bij contact met de ogen grondig uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Potassium Cocoate (Saponified Coconut Oil)[1], Potassium Palm Kernelate (Saponified Palm Kernel Oil)[1], Glycerin[2], Potassium Olivate (Saponified Olive Oil)[1], Lavandula Oil/Extract, Potassium Hempseedate (Saponified Hemp Oil)[3], Potassium Jojobate[2], Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Beta Carophyllene, Camphor, Geraniol, Geranyl Acetate, Limonene, Linalool, Linalyl Acetate, Pinene, Terpineol, Terpinolene

  1. afkomstig uit gecontroleerde biologische teelt, Fair Trade-gecertificeerd en Regenerative Organic Certified®
  2. uit gecontroleerde biologische teelt
  3. afkomstig uit gecontroleerde biologische teelt en Regenerative Organic Certified®

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender