Dove Verzorgende Douche Fluweelzacht, 250 ml

Aangenaam huidgevoel en subtiel geurende lichaamsverzorging

Nieuw!

€ 3,89

(€ 15,56 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de dagelijkse lichaamsverzorging
  • Zachte & milde reiniging
  • Formule zonder SLES-sulfaat

Vaak samen gekocht met Dove Body Love - Nourishing Secrets Restoring Body Lotion, 400 ml

Dove Verzorgende Douche Fluweelzacht, 250 ml € 3,89 (€ 15,56 / L)
Dove Body Love - Nourishing Secrets Restoring Body Lotion, 400 ml € 5,49 (€ 13,73 / L)
Totaalprijs: € 9,38
Beschrijving

De Verzorgende Douche Fluweelzacht van Dove is een douchegel voor de dagelijkse lichaamsverzorging die de huid mild reinigt. De douchegel laat een aangenaam huidgevoel en een subtiele geur achter.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde formule: Reinigt mild zonder SLES-sulfaat en bevat plantaardige verzorgende bestanddelen en milde reinigende bestanddelen.
  • Romige textuur: Is gemakkelijk te verdelen, schuimt op en bevat huideigen verzorgende bestanddelen.
  • Verpakking: De fles bestaat voor 100% uit gerecycled plastic (exclusief dop en etiket).

Art. nr.: MUE-T146912
Inhoud: 250 ml
EAN: 8720181468520
Producentnummer: T146912
Merken: Dove
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dove Verzorgende Douche Fluweelzacht

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder