Dove Men+Care Deodorant Spray Anti Transpirant Advanced Clean Comfort, 150 ml

Betrouwbare bescherming tegen lichaamsgeur en een aangenaam huidgevoel

Nieuw!

€ 3,99

(€ 26,60 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de mannenhuid
  • Met ¼ verzorgende crème & pure geur
  • Tot 72 uur bescherming tegen zweet

Vaak samen gekocht met Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml

Dove Men+Care Deodorant Spray Anti Transpirant Advanced Clean Comfort, 150 ml € 3,99 (€ 26,60 / L)
Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml € 3,89 (€ 15,56 / L)
Totaalprijs: € 7,88
Beschrijving

De Men+Care Deodorant Spray Anti Transpirant Advanced Clean Comfort van Dove biedt de mannenhuid bescherming voor dagelijks gebruik. De spray zorgt voor een schoon en fris gevoel en laat de huid aangenaam aanvoelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Betrouwbare bescherming: Biedt tot 72 uur bescherming tegen zweet en lichaamsgeur.
  • Verzorgende formule: Bevat ¼ verzorgende crème, beschermt tegen huidirritaties en is mild voor de huid.
  • Triple Action Technology: Ondersteunt de huid ook na het scheren en verspreidt een pure, subtiel mannelijke geur.
  • Aluminium verpakking: De spuitbus is gemaakt van aluminium.

Art. nr.: MUE-T128448
Inhoud: 150 ml
EAN: 8720181284274
Producentnummer: T128448
Merken: Dove
Toepassing: Spray op de okselhuid vanaf een afstand van ongeveer 15 cm. Laat het volledig drogen voor contact met kleding. Niet gebruiken op geïrriteerde huid.

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dove Men+Care Deodorant Spray Anti Transpirant Advanced Clean Comfort

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder