Dove Douchegel Rijke Verzorging Mini 55 ml, 55 ml

Milde lichaamsreiniging voor een soepel huidgevoel

Nieuw!

€ 1,69

(€ 30,73 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 55 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met huideigen verzorgende bestanddelen
  • Formule zonder SLES-sulfaat

Vaak samen gekocht met Dove Body Love - Nourishing Secrets Restoring Body Lotion, 400 ml

Dove Douchegel Rijke Verzorging Mini 55 ml, 55 ml € 1,69 (€ 30,73 / L)
Dove Body Love - Nourishing Secrets Restoring Body Lotion, 400 ml € 5,49 (€ 13,73 / L)
Totaalprijs: € 7,18
Beschrijving

De Douchegel Rijke Verzorging Mini 55 ml van Dove is een milde crèmedouche voor een zachte lichaamsreiniging die voor een soepel huidgevoel zorgt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde reiniging: De formule zonder SLES-sulfaat verandert bij contact met water in zacht schuim en is gemakkelijk te verdelen.
  • Verzorgende bestanddelen: Combinatie van milde reinigende bestanddelen, MicroMoisture-druppels en huideigen en plantaardige verzorgende bestanddelen.
  • Soepel huidgevoel: Ondersteunt een zacht en aangenaam gevoel na het douchen.
  • Verpakking: De fles bestaat voor 100% uit gerecycled plastic (exclusief dop en etiket).

Art. nr.: MUE-T153208
Inhoud: 55 ml
EAN: 8720181505515
Producentnummer: T153208
Merken: Dove
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Hydroxypropyl Starch Phosphate, Lauric Acid, Sodium Lauroyl Glycinate, Sodium Lauroyl Isethionate, Sodium Chloride, Glycerin, Hydrogenated Soybean Oil, Parfum, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Benzoate, Caprylyl Glycol, Sodium Hydroxyde, Citric Acid, Sodium Isethionate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Sodium Gluconate, Hydroxystearic Acid, Caprylic Acid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrogenated Vegetable Glycerides, Sodium Methyl Lauroyl Taurate, Benzyl Alcohol, Citronellol, Citrus Aurantium Peel Oil, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dove Douchegel Rijke Verzorging Mini 55 ml

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder