Dove Deo Roll-On Anti Transpirant Advanced Care Original, 50 ml

Betrouwbare bescherming tegen okselvocht en milde verzorging voor een gladdere huid

Nieuw!

€ 4,39

(€ 87,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de okselhuid na het scheren
  • Klassieke Original-geur
  • Tot 72 uur bescherming & zonder alcohol

Vaak samen gekocht met Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml

Dove Deo Roll-On Anti Transpirant Advanced Care Original, 50 ml € 4,39 (€ 87,80 / L)
Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml € 3,89 (€ 15,56 / L)
Totaalprijs: € 8,28
Beschrijving

De Deo Roll-On Anti Transpirant Advanced Care Original van Dove biedt betrouwbare bescherming tegen lichaamsgeur en okselvocht en ondersteunt tegelijkertijd de verzorging van je okselhuid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Langdurige bescherming: Beschermt tot 72 uur tegen okselvocht en lichaamsgeur.
  • Pro-Ceramide Technology: Ondersteunt het herstel van de okselhuid na het scheren en ondersteunt de huidbarrière.
  • Milde verzorging: De formule zonder alcohol zorgt voor een zachtere en gladdere huid.
  • Klassieke geur: Laat de vertrouwde Original-geur achter.

Art. nr.: MUE-U127389
Inhoud: 50 ml
EAN: 59095842
Producentnummer: U127389
Merken: Dove
Toepassing: Rol de deodorantroller met lichte druk gelijkmatig over de hele oksel. Laat volledig drogen voordat het in contact komt met kleding. Niet gebruiken op geïrriteerde huid.

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dove Deo Roll-On Anti Transpirant Advanced Care Original