Catrice The Dark Cocoa Eyeshadow Palette, 9 g

Veelzijdig oogschaduwpalet voor natuurlijke en intense looks

Nieuw!

€ 5,99

(€ 665,56 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 9 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor expressieve ooglooks
  • Acht sterk gepigmenteerde tinten
  • Fluweelzachte textuur & eenvoudig te vervagen

Vaak samen gekocht met Catrice Pure Volume Mascara, Magic Brown (10 ml)

Catrice The Dark Cocoa Eyeshadow Palette, 9 g € 5,99 (€ 665,56 / kg)
Catrice Pure Volume Mascara, Magic Brown (10 ml) € 4,19 (€ 419,00 / L)
Totaalprijs: € 10,18
Beschrijving

Het The Dark Cocoa Eyeshadow Palette van Catrice is een oogschaduwpalet voor je oogmake-up, geschikt voor zowel natuurlijke als expressieve looks.

Producthighlights in één oogopslag:

  • Veelzijdige selectie: Bevat acht sterk gepigmenteerde, op elkaar afgestemde tinten in warme, donkere chocoladetinten, bruintinten en lichte nudetinten.
  • Verschillende finishes: Combineert matte en glanzende tinten voor verschillende looks.
  • Fluweelzachte textuur: Maakt het aanbrengen eenvoudig en zacht en zorgt ervoor dat je de kleuren moeiteloos kunt vervagen.

Art. nr.: MUE-951453
Inhoud: 9 g
EAN: 4059729514530
Producentnummer: 951453
Merken: Catrice
Ingrediënten (INCI)

Kleur 1

Mica, Triethylhexanoin, Synthetic Fluorphlogopite, Talc, Isononyl Isononanoate, Magnesium Myristate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-1, Boron Nitride, Isododecane, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Tin Oxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxide), CI 77891 (Titanium Dioxid)

Kleur 2 & 8

Mica, Talc, Magnesium Myristate, Triethylhexanoin, Silicia, Boron Nitride, Isononyl Isononanoate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-1, Isododecane, Ethylhexylglycerin, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Phenoxyethanol, Kan bevatten (+/-)[ CI 77266 (Nano) (Black 2), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxide)]

Kleur 3 & 7

Mica, Synthetic Fluorphlogopite, Triethylhexanoin, Talc, Isononyl Isononanoate, Magnesium Myristate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-1, Boron Nitride, Isododecane, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Tin Oxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxide), CI 77891 (Titanium Dioxid)

Kleur 4

Mica, Talc, Magnesium Myristate, Triethylhexanoin, Silicia, Boron Nitride, Isononyl Isononanoate, Isododecane, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-1, Ethylhexylglycerin, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Phenoxyethanol, CI 77266 (Nano) (Black 2), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxide)

Kleur 5

Mica, Talc, Triethylhexanoin, Magnesium Myristate, Isononyl Isononanoate, Silicia, Boron Nitride, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-1, Isododecane, Ethylhexylglycerin, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Phenoxyethanol, CI 77266 (Nano) (Black 2), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxide)

Kleur 6

Mica, Talc, Magnesium Myristate, Triethylhexanoin, Silicia, Boron Nitride, Isononyl Isononanoate, Isododecane, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-1, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Ethylhexylglycerin, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Phenoxyethanol, CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxide), CI 77891 (Titanium Dioxid)

Juridische informatie
Fabrikant: cosnova GmbH, Am Limespark 2, 65843, Sulzbach, Duitsland, cosnova.com/de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Catrice The Dark Cocoa Eyeshadow Palette