Catrice Soft Blur Matte Setting Powder, 30 - Medium (8 g)

Naadloze finish en betrouwbare fixatie van je make-up

Nieuw!

€ 5,49

(€ 686,25 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Kleur: 30 - Medium

Nog 2 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle huidtinten
  • Ultralichte & zijdezachte textuur
  • Matterend effect & glansvrije look

Vaak samen gekocht met M.Asam MAGIC FINISH Make-Up Mousse Classic, 30 ml

Catrice Soft Blur Matte Setting Powder, 30 - Medium (8 g) € 5,49 (€ 686,25 / kg)
M.Asam MAGIC FINISH Make-Up Mousse Classic, 30 ml € 26,49 (€ 883,00 / L)
Totaalprijs: € 31,98
Beschrijving

De Soft Blur Matte Setting Powder van Catrice is een fixeerpoeder voor alle huidtinten dat zorgt voor een naadloze, soft-focus finish. De ultralichte, ademende formule versmelt met je huid en fixeert je make-up betrouwbaar.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Matterend effect: Zorgt voor een glansvrije look met soft-focus finish, zonder flashback.
  • Ultralichte textuur: De zijdezachte en ademende formule versmelt naadloos met je huid.
  • Veelzijdig te gebruiken: Ideaal voor het fixeren van je make-up en om te baken.
  • Voor alle huidtinten: Past zich universeel aan elke huidtint aan.
  • Langhoudend resultaat: Zorgt voor een langhoudend en egaal uiterlijk.

Art. nr.: MUE-954062
Inhoud: 8 g
EAN: 4059729540621
Producentnummer: 954062
Merken: Catrice
Huidtype: Elk huidtype
Juridische informatie
Fabrikant: cosnova GmbH, Am Limespark 2, 65843, Sulzbach, Duitsland, cosnova.com/de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Catrice Soft Blur Matte Setting Powder

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder