Catrice Glass Like Highlighter Stick, 10 - Keep It Glassy (5,30 g)

Stralend glass-skin-effect en dauwfrisse finish

Nieuw!

€ 5,09

(€ 960,38 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Kleur: 10 - Keep It Glassy

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Glass-skin-effect & stralende finish
  • Lichte & romige textuur
  • Handzaam stickformaat voor onderweg

Vaak samen gekocht met Catrice Blushin'Charm Multi Stick, 050 - Radiant Honey (5,50 g)

Catrice Glass Like Highlighter Stick, 10 - Keep It Glassy (5,30 g) € 5,09 (€ 960,38 / kg)
Catrice Blushin'Charm Multi Stick, 050 - Radiant Honey (5,50 g) € 4,83 (€ 878,18 / kg)
Totaalprijs: € 9,92
Beschrijving

De Glass Like Highlighter Stick van Catrice is een transparante highlighter met gouden glans die je teint een stralende, dauwfrisse finish geeft. De lichte, romige textuur zorgt moeiteloos voor een moderne glass-skin-look.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Glass-skin-effect: Geeft je huid een stralende en dauwfrisse finish.
  • Romige textuur: Laat zich moeiteloos vervagen en plakt niet.
  • Opbouwbare intensiteit: Hiermee pas je de intensiteit van de glans naar wens aan.
  • Handzaam stickformaat: Ideaal voor gebruik onderweg.

Art. nr.: MUE-954079
Inhoud: 5,30 g
EAN: 4059729540799
Producentnummer: 954079
Merken: Catrice
Huidtype: Elk huidtype
Juridische informatie
Fabrikant: cosnova GmbH, Am Limespark 2, 65843, Sulzbach, Duitsland, cosnova.com/de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Catrice Glass Like Highlighter Stick