Catrice Extreme Blur Mattifying Primer, 25 g

Matterend vervagingseffect voor een egale teint

Nieuw!

€ 5,09

(€ 203,60 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 25 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor een gladgestreken teint
  • Verkoelende geltextuur & soft finish
  • Met hyaluronzuur, squalaan & glycerine

Vaak samen gekocht met Catrice HD Liquid Coverage Foundation, 034 - Medium Beige (30 ml)

Catrice Extreme Blur Mattifying Primer, 25 g € 5,09 (€ 203,60 / kg)
Catrice HD Liquid Coverage Foundation, 034 - Medium Beige (30 ml) € 8,29 (€ 276,33 / L)
Totaalprijs: € 13,38
Beschrijving

De Extreme Blur Mattifying Primer van Catrice zorgt direct voor een gematteerde huid en geeft je een gladgestreken teint.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Mattеrend vervagingseffect: Laat een soft finish en optisch verfijnde poriën achter.
  • Verkoelende geltextuur: Voelt aangenaam aan op de huid.
  • Verzorgende ingrediënten: Bevat hyaluronzuur, squalaan en glycerine.
  • Veelzijdig gebruik: Kan alleen worden gedragen of als basis onder make-up worden aangebracht.

Art. nr.: MUE-958762
Inhoud: 25 g
EAN: 4059729587626
Producentnummer: 958762
Merken: Catrice
Ingrediënten (INCI)

Dimethicone, Aqua, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Silicia, Sodium Carbomer, Butylene Glycol, Glycerin, Laureth-4, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Sodium Hyaluronate, Lactobacillus Ferment Lysate, Streptococcus Thermophilus Ferment, Ceramide Np, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Potassium Hyaluronate, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Sodium Acetylated Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydroxyacetophenone, Synthetic Wax, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, 1.2-Hexanediol, Squalane, Caprylyl Glycol, Tridecyl Trimellitate, Methicone, Bifida Ferment Lysate, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Hydrogenated Lecithin, Beta Glucan, Propandiol, Caprylhydroxamic Acid, CI 19140 (Yellow 5), CI 42090 (Blue 1)

Juridische informatie
Fabrikant: cosnova GmbH, Am Limespark 2, 65843, Sulzbach, Duitsland, cosnova.com/de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Catrice Extreme Blur Mattifying Primer

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder